Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
v
v

Změny v rozvrhu Tuesday 7. 12.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8
3.E Akce Akce Akce Akce
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8
Čapka Radek BAT
Diviš Jan - STY PAS -
Fabíková Lucie - HAD - OKL MIK BRU - - -
Franková Zina - - STO
Friedecká Petra - - ZAJ KAM - KAM - - -
Hronková Švecová Marcela - - - .. -
Janečková Markéta - - - SMO -
Kašpír Vlastimil PUD VAL MAR - -
Konštacká Pavla ZAJ HIM KRA ..
Pleský Kryštof - - FAR - TOM - BAT - -
Pytlíček Tomáš - HIM KAM ROP KRA FRA - SVS ..
Rubio María delMar .. .. - - - FAR VAS - -
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8
UchD Absc Absc Absc Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Bartlová Alena
3 supl. (ČAP ZaAk) Aj 3.C Uč2D přespočetná hod.
3 odpadá Aj 3.E (AJ1)
6 supl. (PLK Nem) Aj 3.B (AJ1) Uč3B za odpadlou
Brumar Michal
5 supl. (FAB OČR) Zsv 3.C Uč2C přespočetná hod.
Čapka Radek
3. les.Zabezpečení akcí
Farmačková Eva
2 změna Aj 1.E (AJ1) Uč1E
2 spojeno (PLK Nem) Aj 1.E (AJ2) Uč1E
3 odpadá Aj 3.E (AJ2)
5 supl. (RUB Nem) Aj 3.D Uč8E za odpadlou
Franková Zina
5 supl. (PYT Nem) Ch 2.C FyC za odpadlou
1. - 3. les.Obecný pedagogický dohled
Havlíková Dana
1 spojeno (FAB OČR) Ze 1.C (TV1) Uč1D
1 změna Ze 1.C (TV2) Uč1D
Himmlerová Olga
1 supl. (PYT Nem) De 6.E Uč6E přespočetná hod.
2 spojeno (KOP PedD) Nj 7.E (Sk2) Uč7E
Kameníček Petr
2 supl. (PYT Nem) Ma 5.E Uč5E přespočetná hod.
3 supl. (FRI Nem) Ze 1.E Uč1E přespočetná hod.
5 supl. (FRI Nem) Ze 6.E Uč6E přespočetná hod.
Konštacká Pavla
1. - 4. les.Obecný pedagogický dohled
Králová Zuzana
3 supl. (KOP PedD) Zsv 5.D Uč3D přespočetná hod.
4 supl. (PYT Nem) Čj 6.D Uč4D přespočetná hod.
Marcoulisová Jana
6 supl. (KAŠ léka) Čj 3.D Uč4C přespočetná hod.
Míková Klára
4 spojeno (FAB OČR) Šj 2.D (Sk1) Uč2D
Oklešťková Naděžda
3 supl. (FAB OČR) De 4.E Uč4E přespočetná hod.
Pásztová Marcela
2 změna Čj 1.B (Sk1) Uč3C
2 spojeno (DIV léka) Čj 1.B (Sk2) Uč3C
Pudil Karel
4 supl. (KAŠ léka) Ma 4.B (ŠJ) Uč3E přespočetná hod.
Romero López Paula
3 supl. (PYT Nem) Ma 4.D Uč6D přespočetná hod.
Řezáč Igor
3 změna Ch 2.D Uč3E
Smolková Alena
3 supl. (JAM léka) Tv 5.E (Dív) TV1 přespočetná hod.
Stodůlková Michaela
3 supl. (FRA PedD) Ze 2.C Uč2C přespočetná hod.
Svoboda Stanislav
7 supl. (PYT Nem) Čj 1.C Uč1C přespočetná hod.
Štýbnarová Hana
1 spojeno (DIV léka) Aj 1.B (Sk1) Uč1B
Tomajková Eva
1 odpadá Ze 3.E
4 spojeno (PLK Nem) Ze 4.E (Sk2) Uč4E
4 změna Ze 4.E (Sk1) Uč4E
Valls Cecilia
2 odpadá Šj 3.E (ŠJ)
5 supl. (KAŠ léka) Šj 2.B (Šj) ŠjC za odpadlou
Vasiljev Pavel
6 supl. (RUB Nem) Aj 4.B (ŠJ) ZeC přespočetná hod.
Zajícová Sylva
1 supl. (KOP PedD) Ch 5.D Uč3D přespočetná hod.
2 supl. (FRI Nem) Ch 3.C Uč3E přespočetná hod.
Zatloukalová Lenka
2 odpadá Nj 3.E (NJ)
Zelný Matúš
0 změna Ch 5.D Uč1E
1 změna Ch 3.D Uč3E
Změny v rozvrzích tříd
1.E
2 Aj AJ1 Uč1E změna FAR
2 Aj AJ2 Uč1E spojí FAR (PLK)
3 Ze Uč1E supluje KAM (FRI)
3.E
1. - 4. les. Akce
4.E
3 De Uč4E supluje OKL (FAB)
4 Ze Sk2 Uč4E spojí TOM (PLK)
4 Ze Sk1 Uč4E změna TOM
2.D
3 Ch Uč3E změna REZ
4 Šj Sk1 Uč2D spojí MIK (FAB)
5.E
2 Ma Uč5E supluje KAM (PYT)
3 Tv Dív TV1 supluje SMO (JAM)
3.D
1 Ch Uč3E změna ZEL
5 Aj Uč8E supluje FAR (RUB)
6 Čj Uč4C supluje MAR (KAŠ)
1.B
1 Aj Sk1 Uč1B spojí STY (DIV)
2 Čj Sk1 Uč3C změna PAS
2 Čj Sk2 Uč3C spojí PAS (DIV)
1.C
1 Ze TV1 Uč1D spojí HAD (FAB)
1 Ze TV2 Uč1D změna HAD
7 Čj Uč1C supluje SVS (PYT)
8 Zsv odpadá (PYT)
6.E
1 De Uč6E supluje HIM (PYT)
5 Ze Uč6E supluje KAM (FRI)
4.D
3 Ma Uč6D supluje ROP (PYT)
2.B
5 Šj Šj ŠjC supluje VAL (KAŠ)
7 Bi odpadá (ŠVE)
2.C
3 Ze Uč2C supluje STO (FRA)
5 Ch FyC supluje FRA (PYT)
7.E
2 Nj Sk2 Uč7E spojí HIM (KOP)
5.D
0 Ch Uč1E změna ZEL
1 Ch Uč3D supluje ZAJ (KOP)
3 Zsv Uč3D supluje KRA (KOP)
3.B
6 Aj AJ1 Uč3B supluje BAT (PLK)
3.C
2 Ch Uč3E supluje ZAJ (FRI)
3 Aj Uč2D supluje BAT (ČAP)
5 Zsv Uč2C supluje BRU (FAB)
6.D
0 SŠG SZEš odpadá (RUB)
1 SŠG SZEš odpadá (RUB)
4 Čj Uč4D supluje KRA (PYT)
4.B
4 Ma ŠJ Uč3E supluje PUD (KAŠ)
6 Aj ŠJ ZeC supluje VAS (RUB)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou

Ve 4.D, 2.C, 3.C, 1.B, 5.E a 1.C probíhá prezenční výuka pro naočkované žáky, dále pro žáky, kteří COVID prodělali a neuplynula doba delší než 180 dní a dále pro žáky, kteří se prokáží negativním výsledkem PCR testu, nejdříve po sedmi dnech od posledního kontaktu s nakaženým žákem
Návštěva Pevnosti poznání v Olomouci pro 3.E, 1. - 4. hodina, dohled : KOP
Pythagoriáda pro výběr žáků, 1. - 3. hodina v učebně chemie, dohled : FRA